| C3dRyK a întrebat:

Ce parere aveti de siteul www.emag.ro?
Ati mai facut cumparaturi de la ei?
Daca da ati avut probleme cu ei?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna, am cumparat si eu de la ei, merita e dupa parerea mea cel mai bun raport calitate pret, eu te sfatuies sa-ti cumperi de la ei fara nici o problema daca meri la magazin ai si consultanta de specialitate, eu zic ca conteaza foarte mult, daca ai o problema te poti duce inapoi si te ajuta, eu zic ca merita happy.

4 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

EMag este un super site. am achizitionat cam 10 produse de la ei printre care un laptop si un telefon (peste 1500 ron fiecare) iar produsele au fost livrate in mai putin de 3 zilehappy iti recomand site-ul deoarece este de incredere

| GeoJill29 a răspuns:

E un super site.Am comandat vreo 3-4 produse pana acum si nu am avut nici o problema, e de incredere si ti le aduce la timp.Deci poti sa comanzi cu incredere happy

| WannaKnowYOU a răspuns:

Am comandat de multe ori de acolo.Sunt seriosi fata de alti.Eu iti recomand sa comanzi de acolo da vei avea nevoie.Bafta!

| SfarcExotic a răspuns:

Dcshop au preturi mai bune pentru unele produse, dar trebuie sa platesti transportul( 100-200 mii ). vezi ce te intereseaza si cauta pe ambele site-uri.aman2 sunt serioase ca firme