| GEORGEL2012 a întrebat:

Voi folositi deodorant, ce deodorant?
dar parfum?
(Baietii)...
voi cand va dati cu deodorant, aplicati mult?
eu cam da si imi raman urme pe tricou.
eu am de gand sa imi cumpar un deodorant de ala gen spray dar si un spray pentru corp, oare ar merge? adica miros frumos avand in vedere ca amandoua sunt sprayuri?
ce deodorante imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Sprayul de corp nu are si antiperspirant in el... adica e mai mult un fel de parfum, nu impiedica transpiratia si mirosul neplacut.
Incearca sa astepti cateva minute dupa ce te-ai dat cu deodorant pana sa imbraci tricoul pentru ca produsul sa aiba timp sa se usuce si sa nu lase urme albe. Poti sa incerci sa inlocuiesti sprayul cu deodorant stick, vezi daca e mai ok.

1 răspuns:
| NaTl a răspuns:

Dove man+care si parfum City Rush :X:X:X