| madda9588 a întrebat:

Ce produs sa folosesc, in afara de parfum, care sa lase un miros placut? Ma gandesc la un spray sau o crema de corp. Voi de care folositi?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cremele de corp rezsista mai mult ca sprayurile, daca vrei de la Oriflame te pot ajuta, sunt reprezentant.

| litlledolleioanna a răspuns:

Eu folosesc crema de la litlle black dress de la avon miroase foarte bine

| ZozoleSkittles a răspuns:

1. Poti sa incerci un sapun
2.Eu folosesc lapte de corp de la,, Nivea''
3. Poti sa folosesti un gel de dus, cand faci baiehappy
4.Sau te parfumezi big grin

Fundoi?

| AliceThai a răspuns:

Eu cred in vorba aia: mai mult sapun, mai putin parfum happy
Nu ca nu folosesc si parfum, dar uneori e de ajuns un dus si un simplu deodorantwinking

| Rapunzell a răspuns:

Foloseste uleiurile esentiale. Si pentru ca irita pielea daca le aplici nediluate, poti pune cateva picaturi din uleiul esential preferat pe gulerul bluzei sau unde vrei tu (nu pateaza). Si in crema poti adauga cateva picaturi din uleiul esential care iti place. Dar fi atenta, fiecare ulei esential este pentru un anumit tip de ten - asta doar in cazul in care il pui in crema. Eu mi-am facut deodorant si apa parfumata cu astfel de uleiuri.

| razwan3l a răspuns:

Sincer eu folosesc apa si sapun big grin

| fosnet a răspuns:

Nu e foarte cald,nu transpiri,igiena ta zilnica e ok,nu cred ca e cazul sa exagerezi, un parfun discret e suficient. Ai increde in tine, esti fermecatoare! happy

| Christinna a răspuns:

Pai eu acum folosesc un lapte de corp de la sephora. miroase foarte bine si tine si foarte mult adica eu il am de vreo 2 luni jumatate.deci merita

| SexySilk a răspuns:

Un spray de corp pe care il folosesc este cel de la Avon Naturals, cu capsuni. happy