| anonim_4396 a întrebat:

Ce deodorant imi recomandati? Am nevoie de unul care sa nu lase urme pe tricou si sa aiba miros puternic big grin

5 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nivea invisible for black and white sau Rexona iti recomandwinking acestea le folosesc si eu de obicei si dau rezultate fffff bune! fundita?

| crisbebe a răspuns:

Rexona cu gri si albastru este cel mai bun tata foloseste si el transpira foarte mult si a zis ca nici nu mai transpira si miroase si frumos

| danielaxyz a răspuns:

Nivea invisible for black and white

| madalynutza_8886 a răspuns:

Buna TPU eu ti-as recomanda Lady Speed Stick este foarte bine dca nu esti multumita de el poti incerca - Pur Blanca; Far Away si acestea sunt foarte bine sper ca ti-am fost de folos pls funda te puw pa pa

| madalynutza_8886 a răspuns:

Buna TPU! Eu ti-as recomanda Lady Speed Stick este foarte bine. Daca nu esti multumita de el poti incerca - Pur Blanca; Far Away si acestea sunt foarte bine. Sper ca ti-am fost de folos pls funda te puw pa pa.