| NARUTOSHIPUDENROMANIA a întrebat:

Voucher-urile de la flanco pot fi folosite pentru produsul cumparat ca sa ii scazi din pret sau sa cumperi alt produs?
Ma refer la vocherile astea noi eliberate in 2012 in sezonul toamna-vara si de valoare de 25%

Răspuns Câştigător
| ciupyx a răspuns:

Vouchere nu se scad din pret. Pot fi folosite in perioada 15-31 decembrie 2012 doar pentru anumite categorii de produse.

Gasesti aici cele mai bune promotii http://bit.ly/promotii-flanco

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Platesti produsul la pretul de pe site si oucherul e un bonus care se scade din cumparaturile viitoare.
Daca cumepri ceva de 10 milioane, platesti 10 acum si ai 2, 5 milioane reducere cand cumperi pe viitor.
Bafta