| LilTunechi a întrebat:

Vreau ceva oferte de tastaturi si mouse-rui de GAMING chair daca cunsoc piata vreau sa avd cu ce veniti doar ca este o problema... bugetul si annume de 160 de lei maxim stiu ca nu sunt destui bani pentru cceva de gaming adevarat dar totusi vreau un mouse si o tastatura iesite din tipar
Deci un set de mosue si tastatura care sa se incadreze impreuna in 160 lei (cand zic set nu ma refer sa fie sla set, pot fi si diferite dar pretul de 160 sa cuprinda ambele periferice)
Ms anticipat allbig grin

2 răspunsuri:
| Lorodana a răspuns:

Uite aici ceva frumos la 130 lei, are si tastele luminate http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/e-blue/mazer-type-g-advanced/

| LilTunechi explică (pentru Lorodana):

Mersi dar 1. am zis ca pretul de 160 sa cuprinda si mouse si tastatura si 2 TASTATURA NU ESTE ILUMINATA are doar un led mic in partea de jos dar tastele nusad