| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspuns URGENT! Stie cineva daca trebuie platita vreo taxa de transport daca comand de pe crazy-factory.com? A mai comandat cineva de la ei?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru comenzi mai mari de 100 lei, transportul este gratuit --- pentru comenzi mai mici, se platesc 25 lei. Citeste sectiunea"payment and shipping" a site-ului.

| anonim_4396 explică (pentru alessia5158):

Am citit, nu am inteles prea mult dar e ok laughing Oare pachetul trebuie platit cand ajunge? Ca am vazut acolo ceva cu transfer si altele...

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai scrie mai mult decat clar

https://www.crazy-factory.com/en-US/i/Payment-and-Shipping

ce e peste 100 ron gratis transportul, ce e sub 100 ron costa 25 ron transportul.

Iar ca modalitate de plata Paypal, Online cu Card sau transfer bancar nicidecum ramburs