| MaTrIx8378 a întrebat:

Vreau sa cumpar 2 produse, unul de la cel, unul de la eMAG, pe site-ul lor apare ca sunt si in stoc, intrebarea mea este, eu daca ma duc direct la sediul lor cu gandul sa cumpar direct de acolo acel produs il gasesc? sau trebuie sa-i sun sa-mi faca comanda sau chesti de genu.?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Unele semi-magazine din orase nu au mereu produsele. De exemplu in cartierul X are produsul si in cartierul Z nu mai este in stoc. Ai putea sa mergi sa incerci sa vezi daca il are sau nu. Ca nu e paguba. Daca nu il are... Poti reveni acasa sa dai comanda online!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa il ridici tu de la ei, trebuie sa faci comanda si sa alegi ridicare produs din showroom, daca te duci fara s ai comanda nu cred ca ai sa gasesti nimic. Nu vad de ce ai mai face tu un drum si nu lasi sa iti aduca curierul, e mult mai comod

| ombladon112 a răspuns:

Poti sa faci comanda online si dupa il ridici de la sediul din ofasul tau.
Valabil aici: http://bit.ly/1eJDfYU

| EarsOfAFox a răspuns:

Nu chiar. Eu am comandat de curand de la eMAG cateva componente pentru un sistem PC nou, iar procesorul nu-l aveau in depozitul lor(desi pe site figura pe stoc), iar astfel a trebuit sa astept inca cateva zile in plus pana mi-a ajuns acasa comanda.

| SorinLebron1981 a răspuns:

La eMAG in magazin nu gasesti tot ce au ei pe site. Au putine produse acolo. Comanda online http://bit.ly/1cWSKLw (link prin afiliere)

| dreamwave77 a răspuns:

Cel mai sigur e sa-i suni
Luni - Vineri: 8:00 - 20:00; Sambata: 09:00 - 19:00
Telefon: 021 200.52.00; 0722.25.00.00

| CorinaRoxana a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai face comanda de pe net e simplu si nu trebuie sa mai mergi pana acolo si tu trebuie sa completezi datele si te suna ei pe tine