| CllaraCllary a întrebat:

Hei! Am acesat site-ul eMag ca sa vad daca telefonul care vreau sa il cumpar este in stoc si scrie "la comanda".Ce inseamna asta? Inseamna ca e in stoc? Il pot cumpara/comanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il poti cumpara. "La comanda" inseamna ca produsul nu este pe stoc dar va fi comandat atunci cand un client doreste sa-l cumpere.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai 4 ani cumva? La comanda inseamna e ca se face comanda, vine telefonul', dupa care se cheama ca e in stoc si o sa iti fie trimis. Doooh!

Răspuns utilizator avertizat
| dannyl a răspuns:

Inseamna ca e la comanda.