| anonymous09 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa transportul de pe amazon in Romania. ma refer la shipping. vreau sa comand o carte. costa 22 dolari si as vrea sa stiu cat m-ar costa cu tot cu shipping big grin

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Da dar dacă gândim logic tot aceaşi treabă este cu transportul face aceeaşi sumă, cât timp este şi la noi cumpăr-o sau aşteaptă o aventuală reducere. Succes şi o zi bună!

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Acea carte se găseşte numai acolo? Păi te costă ceva logic dar sincer nu se merită mai aşteaptă şi sigur va apărea şi aici, înainte să comanzi ceva asigurăte că preţul este convenabil şi locurile unde se vând.
O seară bună!

| anonymous09 explică (pentru Brâncuşi):

Nu este vorba de carti de citit ( ex. sherlock holmes ). este un fel de,, atlas'' cu imagini si texte, dar nu despre animale sau zoo s.a. chiar numai acolo se gaseste

| anonymous09 explică (pentru Brâncuşi):

Ma rog, am gasit-o si intr-un magazin pe net din Romania, dar pe amazon este muult mai ieftin. aici e foarte scump

| Brâncuşi a răspuns (pentru anonymous09):

Da dar dacă gândim logic tot aceaşi treabă este cu transportul face aceeaşi sumă, cât timp este şi la noi cumpăr-o sau aşteaptă o aventuală reducere. Succes şi o zi bună!