| daniela1107 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda la Pink Panda, însă nu știu la ce interval de timp ore ajunge (să nu fiu la liceu). Mă sună ei înainte? Sunt dispuși să mi-o aducă la liceu daca este cazul? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ajunge cand are drum curierul la adresa ta. Nu o sa vina curierul la altă locație decât dacă e pe traseul lui. Și da va suna înainte

| J0B0MAT a răspuns:

Da, te sună înainte. Și poate veni și la altă adresă dacă este pe sectorul în care el e repartizat. Îl întrebi pe el când te sună, sau îl poți ruga să vină la altă oră când ești acasă. Dacă nu, îi ceri să vină în ziua următoare.