| 5p1k3 a întrebat:

Vreau sa ii daruiesc iubitei mele la prima noastra aniversare un pandantiv(pereche-adica si eu voi avea unul, identic sau care il va completa pe al ei) si am nevoie de ajutor, sugestii, linkuri etc. Am gasit cateva, dar nu-s cine stie ce. In filmul: The one cu Jet Li, avea un pandantiv si sotia lui unul, era un model chinezesc, se suprapuneau si formau un intreg; m-ar interesa foarte mult asa ceva. Astept raspunsurile.

9 răspunsuri:
| cat a răspuns:

E un link către un site on line cu chestii drăguţe http://www.crownfashion.ro/......ei-638878. Siteul www.crownfashion.ro are mai multe colecţii dar eu prefer Love and Fun.
Fundiţă?

| HepiBăluuns a răspuns:

Ia un medalion, crapa-l in doua, jumatate tu, jumatate eulaughing

| frumusicclaudic a răspuns:

Uita-te pe net

| Papusik a răspuns:

Http://www.allshops.ro/showroom/pandantive+indragostiti/

mie mi se par super misto :x
o sa-i placa surpriza :x

si eu ma gandeam sa-i iau prt meu ceva...si sa-i dau in ziua cand implinim 1 an de cand suntem impreuna[dar mai e pana atunci]
asa si nu-mi prea vin idei.

| Enma a răspuns:

Ffi atent de la magazin poti gasi decat snuru de la pandantiv ( nu glumesc) apoi tot de la el poti sa iei 2 pandantive la fel care iti plac... si ti le pune pe snur astfel o sa le aveti pe amandoua la fel ca nu am idee sa-ti spun acum ce sa iei si de unde...

| kriss_1841 a răspuns:

In revista oriflame in catalogul (C2) adica de luna aceasta sunt vreo 5 pagini in care gasesti cadoul preferat pentru V day. si sunt niste pandantive super dragute:X ti le recomandbig grin

| 5p1k3 explică:

Am scos filmul special sa fac un screenshot la acel pandantiv pereche: http://img690.imageshack.us/i/bscap0003jtf.jpg/