| shopaholic1508 a întrebat:

Buna,as vrea sa-i cumpar iubitei mele o masina(tin sa mentionez ca a luat permisul de cateva luni ), insa nu prea stiu ce sa-i iau.Ei i plac cele decapotabile.
Astept cateva sugestii insotite de linkuri daca se poate.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu opta pe o masina scumpa la inceput, neavand vechime o mai zgarie putin o mai buseste la parcare se intampla in multe cazuri si nu recunosc sa nu se faca de ras... una cu 1000€ macar un an sa o tina apoi te consulti cu ea sa cumperi o masina in conditii

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar iti poti permite o decapotabila? Daca te descurci nu o trece pe numele ei.Cel putin deocamdata.

| ombladon a răspuns (pentru darrio2007):

Gasesti masini cabrio si la 6-700E...

| darrio2007 a răspuns (pentru ombladon):

Ok.Daca tii la ea atat de mult, cumpara-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva dragut aici:

http://www.masinisecondhandvanzare.ro/......nd-3794476

| Maioru a răspuns:

Daca bugetul este in jur de 1500-2000 euro poti cumpara un Smart fortwo de doua locuri, motorizare mercedes, aer conditionat, decapotabila si cu optiuni destule.Pentru o incepatoare nimic mai usor de condus, de parcat, economica, frumoasa si ieftina.

| shopaholic1508 explică:

Va multumesc pentru sugestii.In cele din urma am gasit un Opel Tigra Twintop.Cred ca pentru inceput este perfect.