| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce sa ii iau. Stiu ca-i plac tare mult bratarile Pandora, insa am o intrebare.
Ar fi prea seaca o bratara fara pandantiv? E in jur de 300 de lei doar bratara, nu vreau sa dau inca 160+ pe pandantiv.
Daca da, ce alte sugestii de cadouri aveti?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Valentinaldoilea a răspuns:

Normal bratara este fara alte accesorii. Zorzoanele sunt de prost gust

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu as da atatia bani pe cacatul ala de bratara, sincer. Am gasit bratari misto si la 5 lei. Ma rog, sa nu fie chiar asa, gasesti ceva dragut si la 50-60 de lei. Macar daca avea ceva special, nu inteleg de ce toate sunt asa topite dupa bratarile alea

| Pool77 a răspuns (pentru whatevernvm):

E Pandora, e fita si e marca.
E greu?

| ywar a răspuns (pentru whatevernvm):

Da, mai dar e pandora, ca-i sub 50. Nu mai putem fara pandora. Pe vremuri o coronita din flori de camp o facea foarte fericita. Sa-ti bagi ceva in ea de generatie de ratati!

| whatevernvm a răspuns (pentru ywar):

Eu inca imi cumpar bratari la 5 lei

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

E bine c-ai depasit stadiul baratilor fosforescente la 1-2 lei.

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Mda, ai descoperit secretul

| SarcasticLady a răspuns:

Nu merita sa dai 300 de lei pe o bratara, e absurd. Poti sa-i cumperi un buchet de flori, o carte sau o bratara daca asta-i place dar una la un pret mai ok. Pana la urma nu e important sa dai multi bani pe cadou, conteaza gestul si daca tine la tine se multumeste si cu ceva micut.

| Violleta2022 a răspuns:

O bratara de argint, va avea acelasi efect, doar ca, cu 300 poti cumpara ceva foarte frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aur 14 k.

http://www.aursiargintaec.ro/......ama/21126/

Cel mai bine asa

| Jessicarus a răspuns:

Poti sa cumperi un lantisor/pandantiv, care sa fie din doua parti. Una sa o porti tu, iar cealalta iubita ta. Oricum, este decizia ta si ii vei cumpara ce crezi.

| iTwisT a răspuns:

Gestul contează.