| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii iau sotiei mele o bratara de ziua ei de la un magazin de pe Internet. Ca sa nu mai caut prin magazine. Stiti magazine de bijuterii pe Internet care sunt serioase si au gama mare de produse?

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Eu nu te-as sfatui. deoarece daca nu primesti in colet ceea ce ai ordinat nu e prea usor de a da inapoi lucrul cumparat (. Eu te sfatuiesc ca sa il cumperi intr-o bijuterie serioasa asa ca daca in caz ca nu ii place nu ii este buna o poate schimba.
PS: de multe ori cind ai o bijuterie in mana e althceva decit cind o vezi pe net. Si ce ai sa faci daca cumperi si nu ii place sau nu e masura ei? cui te apelezi?

8 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Eu totimpul imi comand inele, bratari, pandantive de pe internet pentru ca esti mult mai simplu... si sincer nu am luat niciodata teapa... adica intotdeauna mi-a venit ce am comandat... www.silver4u.ro sau www.bijumania.ro... sunt niste site-uri frumoase

| NoName_9903 a răspuns:

Iti recomand http://www.boutiqueperle.ro/- bineinteles daca ii plac perlele.

| crisa a răspuns:

Sunt de acord cu monica.
Plus ca am comandat si eu niste bratari de pe net, in poze erau superbe, in mana insa... cam "anemice".
Ca sa mergi la sigur, cauta prin magazine. Poti primi si sfaturi de la vanzatoare, poti admira mai multe modele, vei fi mult mai convins ca ceea ce vei cumpara este de calitate si frumos! happy
La multi ani sotiei!

| mariazet45 a răspuns:

Daca nu ai timp sa cauti dai un cec in alb si se duce ea sa-si caute. Cred ca ea are timp sa-l competeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu te sfatuiesc sa ii cumperi alt cadou care sa semnifice lucruri ......distractive...nu te cunosc dar iti spun caci daca de fiecare data ii cumperi bijuterii si ea nu e interesata poate te ajuta un cadou cum ar fi un catelus dragut sau o pisicutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-i iei niste cosmetice misto de pe www.ieftin.net

| Angelinayo87 a răspuns:

Buna daca te mai ajuta raspunsul meu http://estifrumoasa.ro/seturi-cu-swarovski/set-cu-swarovski-tango.html
mi l am luat inainte de paste si e foarte fain. e mult mai mare pandativul, are in jur de 4-5 cm, sunt foarte incantata. si am inteles ca e facut din nu stiu ce material care nu se deterioreaza in timp si este non alergenic. asta vedem in timp, il am de aproape 3 saptamani.

| Raluca_Sasu_1986 a răspuns:

Da.cel mai tare este www.melimelo.ro.daca nu ii place poti returna produsele in 10 zile.