| jacft a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o intrebare : stiti un magazin sau un site de unde pot achizitiona bijuterii de aur in rate? Ziua mamei mele se apropie si vreau sa-i fac un cadou mai special. Multumesc:*

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că dă cineva aur în rate! Dar poţi să.i iei o iconiţă de argint, care nu neceşită prea multe fonduri.La mulţi ani şi din partea noatră!

| Nastase_Daniela_1994 a răspuns:

Nu cred ca gasesti un magazin care vinde in rate, dar am cumparat un inel de aur de la Le` ador si sunt de incredere https://www.leador.ro/butic/