| Biacamilove7 a întrebat:

Vreau sa imi comand ceva de aici http://www.porcporc.com/ prin posta nu stiti cat se plateste livrarea? Funda ^_^

Răspuns Câştigător
| FullDMG a răspuns:

Salutare!
Depinde de zona(de oras) happy. Este impartit pe zone (zona 0 ~ 15lei, zona 1 ~ 30lei si zona 2 ~ 40lei).
Sper ca te-am ajutat, iar daca ai nelamuriri nu ezita sa intrebi happy

1 răspuns:
| FullDMG a răspuns:

App ca am uitat, poti comanda prin posta si este 10lei valabil in toata tara...doar ca iti ajunge in 5-7 zile lucratoare tongue