| MihaelaDart a întrebat:

Mi-e imposibil sa cred ca sunt originali la 200 lei... oricat ar scrie ei ca sunt cu reducere si totusi... Nu doresc originalitatea unui ugg, sunt constienta si stiu ca pretului acestuia variaza de la 100 euro in sus, restul sunt facaturi. Cu toate ca si cei care copiaza ugg-ul sunt ok cu exceptia materialului care nu este impermeabil.

Fostii mei Uggsi copie dupa Ugg Australia si cu eticheta ca ar fi "originali" la o zapada topita simteam mai mereu cand talpile mele erau umezite, in concluzie materialul asa zisa "piele" nu tinea cu brio la umezeala.

Apoi am mai luat genul Uggsilor de la alta firma, cam aceeasi poveste, ma rog si pretul era fff mic...

Doresc si sa gasesc o astfel de cizma care sa nu mai am probleme cu umezeala pe interior, desi la un pret mic si calitate buna. Ati mai cumparat de pe acest site UGGsi http://ugg-store.eu/? Spuneti-mi daca ati mai comandat de pe acel site si daca materialul cizmei se uda, sa simtiti apa pana la picioare...? Se merita sau nu?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Indiferent de UGG, dacă-s permeabile se udă.
Eu mi-am luat o pereche de UGG impermeabile pe care am dat 33 de lei şi le am din noiembrie, n-am simţit frig sau apă.
http://www.ppt.ro/......697-02-ngr
Când le iei în picior nu se văd aşa arcuite, se văd ca cele normale.

| MihaelaDart explică (pentru Neo12):

Multumesc pentru site. Rasfoind paginile la cizme, am dat ochii de altele si mi-a picat cu tronc sa le iau :))... las tipul de ugg si le voi cumpara cand ajung in tara :).
Astea's sunt http://www.ppt.ro/......977-05-bej
Multumesc pentru site!

| Neo12 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sunt drăguţe.
Chiar dacă nu-s scumpe produsele, sunt foarte bune, cel puţin eu, sunt foarte mulţumită. Sunt noi produsele, se livrează repede.