Întrebare recomandată | ElizzaTPU a întrebat:

Vreau sa imi cumpar/comand pantaloni sexy din piele pe negru
Voi aveti, de unde i-ati luat? Nu vreau sa fie luciosi, tip colanti.

10 răspunsuri:
| ElizzaTPU explică:

Mersi de raspunsuri! nu vreau tip colanti, subtiti si lucuiosi. vreau sa fie un pic mai grosuti, cu buzunare, custauri etc

| BubbleShoot a răspuns:

La new yorker sunt foarte ok si sunt de mai multe tipuri. Eu am cu piele pe o parte si am dat doar 60lei pe ei..nu mi se pat schumpi. sper ca gasestihappy

| BiuL a răspuns:

Eu am din bershka de ceva timp. sunt misto. gasesti cam in orice mall

| nightwish12356798 a răspuns:

Pptrolling on the floor)))))

| florymee12 a răspuns:

Bershka happy
funda?

| Kiwibv a răspuns:

Bershka, Takko, New Yorker, CATO, ETC

TIP : La Stradivarius au pantaloni cu pushup pentru fund tongue

| Lydia03 a răspuns:

Eu am unii, sunt de la tako.e un magazin renumit..sunt in genul colantilor.dar au buzunar si fermuar..deci practic e un fel de combinatie intre blugi si colanți..caută pe net www.Tako.com pentru ca se gasesc multi pantaloni asa.:D

| qpAnaa a răspuns:

Pai, eu am 3 perechi de colanti din piele dar nu sunt luciosi, Dar eu iti recomand, sa iti iei de la Zara sau Pull and Bear :3, sper ca te-am ajutat