| Maryabaii a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola de jocuri si nu stiu intre care sa ma hotarasc: xbox360 sau wii?

Răspuns Câştigător
| robe100 a răspuns:

Eu am si playstatyons 1 2 3 si Wii dar pentru Wii merita e super faina consola sau pentru drum poti sa iti iei Nitendo (eu am ) e super si el

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum cumpar o consola wii

| AnaMaria_4886 a răspuns:

Eu as prefera wii, mi se pare mult mai interesant...de altfel de xbox m-am plictisit foarte repede.

| AnaMaria_4886 a răspuns:

Eu as prefera wii, mi se pare mult mai interesant...de altfel de xbox m-am plictisit foarte repede.