| xr0sioRx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi nike kaishi, negri marimea 40, puteti sa ma ajutati cu cateva site-uri? La reducere de preferat.

2 răspunsuri:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Daca ai mall in oras, mergi la intersport, deichmann sau adidas si gasesti destule perechi. Ai grija dupa ce iti iei adidasi, sa nu mergi cu trenul. Un prieten, Ciprian, si-a cumparat adidasi din banii de la pariuri si a mers cu trenul la un prieten, sa sarbatoreasca. Cand au ajuns in tunel, cineva i-a furat adidasii. Deci, ai grija, man.

| EchkhardHN a răspuns (pentru Lands0fMancunia):

Zic ca e bine sa faci cum spune Lands0fMancunia, si eu il stiu pe unu Toni Bauman care a patit acelasi lucru, nevastasa Lili i-a spus sa nu mearga cu trenul da el nu si nu batman batman, si asta a fost i-au furat tricoul cu barcelona, singurul tricou cumparat din piata cu bani munciti pe nevasta lui, crezi ca e usor sa fii in locul lu Lili? Zic ca e bine ce i-ai zis bravo