| noink a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefon. Am o dilema. CE telefon?
Vreau tauch, sa fie subtire, negru, cu ecran mare sa mearga usor si sa aiba wi-fi. Il vreau in special cu Android. Si il vreau doar pentru net si pentru jocuri, deci sa fie capabil. Gen LG Optimus L9. Dar altfel. INAFARA de IPhone.

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Iti recomand acest telefon: http://bit.ly/1az7KRo pentru ca e Sony xperia ieftin, are ecran suficient de mare pentru jocuri si net, si pentru ca primesti la el cadou un acumulator, deci nu vei sta cu el la incarcat in continuu.

Iar in cazul in care bugetul iti permite, un telefon performant este acest P5 Quad : http://bit.ly/allview-p5-quad-marketonline sau acest p5 alldro: http://bit.ly/evo-p5-alldro

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Învață să scrii că habar nu ai tu vrei telefon, cu tauch, se scrie touch.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samnsung galaxy S3

| noink explică (pentru anonim_4396):

Merci! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru noink):

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ShNySnYGer a răspuns:

Lg L9 e f bun
Allview Dual-Sim P5 Quad
Samsung Galaxy S Duos S7562
Samsung I9070 Galaxy S Advance
Allview P4 Duo
Philips Xenium W832 Dual Sim
LG Optimus 4X
Nokia 520 Lumia
Samsung i9105 Galaxy S II Plus
Cam atata
Funda?

| Arkhasas a răspuns:

Asta nu-i dilemă bă.
http://dexonline.ro/definitie/dilem%C4%83
Tu ai de făcut o alegere, atât!

| ale2000mi a răspuns:

Samsung Galaxy S4-2800 lei
Sony Xperia Z-2600 lei
Samsung N7100 Galaxy Note 2-2500 lei
HTC One 32GB LTE-2500 lei
HTC One X-2350 lei
Samsung Galaxy Note-2100 lei
Samsung I9300 Galaxy S III-2000 lei
LG Optimus 4X HD P880-2000 lei
HTC One S-2000 lei
Samsung i9100 Galaxy S II-1950 lei
Motorola Atrix MB860-1600 lei
Allview P6 Quad-1450 lei
Sony Xperia P-1400 lei
Samsung i8190 Galaxy S III Mini-1300 lei
HTC Mozart-1000 lei
LG E610 Optimus L5-950 lei
Samsung S7562 Galaxy S Duos-900 lei
Nokia Lumia 800-900 lei
BlackBerry Curve 9320-900 lei
Motorola XT615 MotoLuxe-900 lei
Allview P4 Duo-900lei ( eu nu recomand Allview, caci la o adica, daca iei toate piesele si le analizezi, nu prea iti mai vine sa il iei, si stiu asta ca un coleg si-a luat, si el are o ruda specialista in telefoane si na, o vrut sa vada ce are, si l-a deschis, si a zis ca o facut o prostie luandu-l)
Allview P5-800 lei( nici asta nu il recomand mai ales, ca, de obicei, la telefoane numerele mai mari is mai bune, da aici e 4-le mai scump ca 5-u, si is mici diferente, plus ca 5-u are mai multe chesti, da totusi e mai ieftin)
Nokia Lumia 710-800 lei( la Nokia e mai diferit, ca is diferente ca de exemplu carcasa, si alea mai noi au androidu mai mare da ei nu iau in o anumita ordine numerele)
Nokia Lumia 620-800 lei
Huawei U8850 Vision-800 lei ( asta e foarte buna firma)
Samsung S6802 Dual Sim-750 lei
Huawei Ascend Y300-700 lei
Astea is doar cateva mai bune, si ti-am scris si preturile, ca sa iti fie mai usor sa alegi.

| Killa93 a răspuns:

Nokia Lumia :X

| bogdanmarica a răspuns:

Salut. eu am un Samsung galaxy s advance si pot sa iti spun ca e foarte bunahappy. are aproximativ calitatile unui s2 dar e mai ieftin. e aproximativ 250-300€.

| CumMaCheamaPunctRO a răspuns:

Iati o tableta Evolioa aria mini de pe eMAG big grin