| iloveusa a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un telefon nou, cu touch screen(ceva care sa semene cu Samsung galaxy, adică sa nu aibă multe butoane vreo 2-3 sub ecran). Ce telefoane îmi recomandați? Sa fie mai micute si sub 100 lei.Ar mai trebui sa aibă si Android Market si dacă se poate sa fie orice alta culoare in afara de negru(in special roz) dacă nu găsiți e bun si negru.

Dau FUNDOI!

2 răspunsuri:
| christaxdd a răspuns:

Pai HTC wildfire e in android si e pe rosu,negru, gri, si albwinking

| christaxdd a răspuns:

Sunb 1 milion gasesti any la abonament:d