| RadonMangan a întrebat:

Vreau sa imi iau casti in jur de 300-400ron si vreau sa le probez inainte. In ce magazin pot sa le returnez sa zicem dupa 2 zile sau sa mi le dea sa probez?

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

O sa vezi mai rar optiunea asta. Se practica doar la articole hi-end. Daca esti din Bucuresti, ai AVStore, HifiCenter, etc pentru teste in showroom. Daca nu, poti comanda o pereche si sa faci storno daca nu-ti plac (in termen de 10 zile sau cat specifica magazinul in cauza).

| raresandrey a răspuns:

Le probezi acolo, la Altex de exemplu, si poti proba mai multe tipuri ca sa poti face diferenta si sa-ti achizitionezi ce-ti place functie de bugetul tau.

| Dreadlock a răspuns:

Practic poti returna orice produs in termen de 24 de ore pe baza bonului, in orice magazin, dar asta doar in cazul in care nu le-ai stricat sau zgariat