| mgtow a întrebat:

Vreau sa imi iau o lama noua dar nu o gasesc, si e culmea ca intr-o tara unde se traieste diferit fata de Romania ar trebui sa fie. Cineva care poate sa mi-o trimita din tara si fac cinste cu un cadou pentru dansul/a. Vreau sa zic ca cumpar si eu ceva in schimb doar nu sant taran si vreau sa rasplatesc pe cel/a care ma ajuta. Asta e lama http://www.exito.com/......8_xl_a.jpg

3 răspunsuri:
| mgtow explică:

Cine se ofera sa imi lase ID de mes, pe privat se poate daca ma adauga la prieteni.

| CataC a răspuns:

Salut
Tocami am primit-o cadou de craciun, pachet cadou cu lama si gel de ras tot pentru piele sensibila, folosit, place.
Se gaseste in orice supermarket mai rasarit, daca mai ai neamuri prin tara trimite-le la cumparaturi.
Bafta.
P.S. Sa iei si rezerve, pachetul cu lama nu are

| mgtow explică (pentru CataC):

Pana la urma mi-am cumparat ultimul model scos care vine cu 3 capuri si te poti rade inclusiv intre picioare cu ea.