| DonAnonymius a întrebat:

Vreau sa imi iau telefon nou si nu ma pot hotara intre Samsung Galaxy S si Lg Optimus Black. Ce imi sugerati sa aleg?

11 răspunsuri:
| cipicu92 a răspuns:

IPhone 4laughing

| Denidenise22 a răspuns:

Acum dupa alegerea mea ...as` aleage Lg Optimus Black dupa parerea mea este mult mai performant ca Samsung Galaxy S`dar acum este decizia ta. Sper ca te-am ajutat, Bafta. Fundapuppy dog eyes?

| MLSS a răspuns:

Samsung Galaxy S

| dryft3r a răspuns:

Frate...1.Asculta piesa asta la chitara http://www.youtube.com/watch?v=_Z_lAjt-gMw&feature=related 2. Lg Optimus Black deoarece la Samsung Galaxy S nu o sa te tina bateria mai mult de 2 zile;), si in plus LG-ul are ecran super luminos;).

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Samsung Galaxy S tias recomanda (in general Samsung e un telefon pe care se poate umbla foarte usor pe el!)parerea meatongue

| Jane_6633 a răspuns:

Lg Optimus Black ( tine mai mult bateria, prietenul meu are si tine cam o saptamana si mai si vb la el cam 4 ore pe zi laughing, iar ecranul este foarte rezistent)

| HolyDiver a răspuns:

Cam de 2 ani lumea a descoperit o regula generala pentru telefoane: Samsung > LG. Sensibilitate mai mare a ecranului(care si el e mai mare) + procesor de apr 2 ori mai bun. Stiu ambele telefoane bine. Dar totusi nu mai bine mai strangi putin si iti iei Samsung Galaxy S-II?

| Soranaa a răspuns:

Samsung Galaxy S

| Bianca_8270 a răspuns:

LG Optimus Black big grin.
Prietena mea are și credemă merge foarte bine! nici nu pățește nimic dacă îl scapi pe jos! ( deja sa întâmplat laughing )

| anda570 a răspuns:

Pai eu stiam ca LG nu este o marca super buna, dar arata mai bine ca Samsung galaxy swinking(parerea mea)

| TpUrOsE a răspuns:

Samsung Galaxy S