| thebest_5336 a întrebat:

Vreau sa imi iau un SmarthPhone, Iphone, BlackBarry,...
Am pus in ochi Samsung Corby, HTC Desire, Google Nexus One.
Imi spuneti va rog care merita luat?

Răspuns Câştigător
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Salut happy Eu as opta pentru HTC Desire/Google Nexus One...
Amandoua sunt bune happy cam aceleasi caracteristici...
Dar Google Nexus One nu cred ca se gaseste in Romania happy pe cand HTC Desire este.
Nu am auzit pana acum de Google Nexus dar am dat un search pe net si am citit cate ceva despre el happy. Ti-as recomanda HTC -ul pentru ca e HTC laughing mai cunoscut... Am un prieten care are un HTC de un an si functioneaza ca in prima zi tongue happy... bineinteles daca ai grija de el...
Sper ca te-am ajutat cu ceva!
Bafta ~

6 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Daca esti om de afaceri, HTC Desire, Google NExus One. Dar daca nu ai nevoie de aplicatii buisniess atunci ti-as recomanda Samsung corby, este ieftin fata de celelalte, nu are o gramada de aplicatii nefolositoare si este foarte potrivit pentru tineri, se misca foarte rapid. Ti-as recomanda Samsung Corby.

| Darknesss a răspuns:

Iphone 3gs, iphone 4-acestea sunt mai cunoscute pentru ca sunt de la "Apple" dar Samsung galaxy s este mai bun chiar ca si iphone 4, doar ca na. nu are "marul"

| PrincessConsuela a răspuns:

Toate cred! eu am Samsung corby si merita! e destul d bun la pret si laudat! vezi ca am gasit o reclama cica ez=xista un iPhone mini la 6 milioane parca... oriqm. e un iPhone ff mic cu 2 sau 3G, nu mai shtubig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nexusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peiii... Dintre astea 3. Cel mai frumusel si mai ok e HTC happy
dar na, fiecare cu parerea lui happy

| Chocolattex3 a răspuns:

Eu iti recomand iphone pentru ca poti sa il scapi cat vrei pe jos ca nu se sparge asa repede are mult spatiu pti sa joci jcuri super poti sa trimiti mesaje foarte repede si ai internet 30 zile de cand til cumperiwinking