| yonutz63991 a întrebat:

Ce este mai bun? Htc desire hd, Lg optimus black sau Samsung google Nexus
Argumenta-tihappy

Funda

1 răspuns:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Dupa parerea mea, Samsung google Nexus se poate elimina, pentru ca are DOAR memorie interna. Intre Lg si Htc, ecranul la Lg are doar 16M de culori, iar Htc are 262M. Ecran mai mare la Htc (nu cu mult, dar e mai mare). Camera Lg 5 megapixeli vs Htc 8 megapixeli (aman2 cu flash), deci Htc are camera mai buna. Iar amandoua au procesor de 1 ghz. Memoria ram e mai mare la HTC. Deci HTC.