| AdeeXd a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou... m-ar interesa unul pana in 5 milioane la liber (daca e smartphone e si mai bine).Voi ce imi recomandati?

8 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Samsung star 2, nu e smartphone, dar e touch si are wifi happy

| Anonima264 a răspuns:

Cauta pe net telefoane sub 5 milioane si gasesti acolo
!

Răspuns utilizator avertizat
| cataleya a răspuns:

Nokia N97 este foarte bun

| adelinaa_4646 a răspuns:

Eu iti recomand un Nokia dala care poti sa spargi geamuri, usi.si nici nu costa mult xD FUNDA?

| AdeeXd explică (pentru adelinaa_4646):

Of adelina laughing))) acum nu pot sa ma decid intre Samsung galaxy Y duos sau Samsung galaxy mini 2

| AndreeaDeeaSweet a răspuns:

Eu iti recomand Lg T310 nu e android dar este cu touch happy si eu am unul big grin