| All4QuestionS a întrebat:

Vreau sa imi recomandati un telefon bun, cu memorie mare, sa aiba macar 16gb, camera buna si pe fata, etc. Sa coste cel mult 1100 lei. As vrea daca se poate si un site de unde il pot achizitiona, sa fie cu livrare gratuita daca se poate. Multumesc anticipat. Funda celui care ma ajuta cel mai mult

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nou sau SH?

| Robi1444 a răspuns:

Iti recomand cu incredere un telefon american, nu chinezesc, si anume BlackBerry Z10.
Ce pot sa spun despre el..il am de 2 ani si sunt foarte foarte multumit de el.
Are camera de 8mpx pe spate, 2mpx pe fata, memorie interna 16gb + slot card microSD iar pretul este undeva la 900 lei. (suporta si 4G)
Partea negativa, cel putin pentru mine este ca nu are android din sistem, ci BlackBerry OS. DAAR! poti sa iei un runtime si sa pui orice fel de aplicatie android/windows/ios. (Este un telefon Hybrid)
Daca te-am convins cumva. poti sa imi dai un mesaj sa iti zic mai multe despre telefon.

| Robi1444 a răspuns:

Sau varianta mai mare, BlackBerry Z30.