| All4QuestionS a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon, de ziua mea, primesc in jur de 1.000 de lei, as vrea sa imi iau un telefon bun la liber care sa coste cam atat, m-am gandit la sansung galaxy j5 sau j7, vreau parerea voastra despre ele, daca merita, un site, sau de la ce firma sa il iau, si exemple de alte telefoane, cu site ceva de unde il pot achizitiona. Avantaje pentru care as alege telefonul spus de voi si dezavantaje daca e cazu. Multumesc anticipat, dau funda celui care mi se pare ca a venit cu cel mai bun telefon la un pret apropiat celui care l-am spus.

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

J5 are display-ul mai bun;)
Sau poti alege de la alti producatori de renume;) :
Meizu MX4 Pro Display 2k +camera de 20, 7 4K : http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-meizu-mx4-pro-4g-black-l/

Meizu Metal : http://bit.ly/1WSKPEC

| DemBow a răspuns:

J5 am eu si sunt foarte multumit de el. Il gasesti la 800 lei la reducere. Bateria tine mult (3-4 zile daca nu il folosesti foarte mult). Daca il folosesti mai intens, te tine de voie 2 zile.Se misca foarte bine. Nu am avut niciodata lag. Camerele sunt super bune. Filmeaza excelent, foarte clar.

| All4QuestionS explică (pentru DemBow):

Mersii de recomandare. Da, foloses telefonul foarte mult, daca ma tine stand pe el mai intens 2 zile, este prea bun.

| DemBow a răspuns (pentru All4QuestionS):

Acum depinde si cum il folosesti. Daca stai pe net/facebook toata ziua, te tine cam 2 zile. Dar daca il folosesti sa vezi filme/seriale/video-uri, o sa te tina maxim o zi jumate. Oricum e foarte bine. La un Galaxy S4 (care e mult mai performant ca J5) tine foarte putin bateria. Merita sa iei un J5.

| All4QuestionS explică (pentru DemBow):

Il folosesc la jocuri, facebook, wapp, vorbit, ascultat muzica si cam astea sunt in general. La filme, video-uri nu ma uit mai deloc.

| DemBow a răspuns (pentru All4QuestionS):

In cazul asta, o sa te tina cam o zi si ceva.

| ElenutzaBiencutza a răspuns:

Sunt bune aceste telefoane. Adica, sunt de calitate si super ieftine. Am auzit ca la J5 se face 800% reducere. $ Te si tine bateria la ele. Dar, daca stai toata ziua pe net, te tine vreo doua zile.
SSper sa te ajute parerea mea! happy happy happy

| Lasal a răspuns:

Uita-te la telefoanele Asus. Sunt ieftine si au procesoare chiar octa core la preturi mici