| SorinELoo7 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un sistem audio Genius SW-G2.1 1250 si l-am gasit mai ieftin la cateva magazine dar nu stiu exact care este de incredere (pe langa PcGarage) din aceasta lista: http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod _id=397961&asc=1 Eu ma gandeam la cel.ro... Voi ce spuneti?

10 răspunsuri:
| SorinELoo7 explică (pentru neluL):

Am vazut si eu ca pe Market Online este cel mai ieftin, dar nu stiu cat de incredere este fata de cele din TOP (eMag si PcGarage)

| neluL a răspuns (pentru SorinELoo7):

E de incerdere si market si itgalaxy.

| SorinELoo7 explică (pentru neluL):

Am citit cateva cateva parrei negative legat de Market. Pana acum ai luat ceva de la cel.ro? Cum ti se pare... Mi-e putin teama sa iau ceva de pe Mareket!

| neluL a răspuns (pentru SorinELoo7):

Am citit si eu despre cel.ro referitor la pareri negative, acum daca stai si cauti noduri in papura pentru toata lumea mai bine te duci si cumperi de la un magazin stradal! Am citit cateva lucruri si despre market, mi se par OK, nu am luat de la ei, nu am avut ocazia dar la 140 lei ce ar putea sa se intample incat sa-ti fie teama?

| SorinELoo7 explică (pentru neluL):

Ma gandesc la seriozitate, amabilitate etc. Cred ca ma gandesc sa-l iau de la cel.ro care are areducere de 12% acel sistem. Am uitta sa spun ca ITGalaxy nu inlociueste produsul cu unul bun si trasportul nu este gratuit.

| neluL a răspuns (pentru SorinELoo7):

E ok si asa!

| SorinELoo7 explică (pentru neluL):

Am gasit pe Market Online ceva mai bun: http://www.marketonline.ro/......5300-10-21 Cum ti se pare?

| neluL a răspuns (pentru SorinELoo7):

Mda! O idee mai bune, mai puternice, au si telecomanda.

| supermamici a răspuns:

Buna,
Aici este cel mai mic pret: http://bit.ly/boxe-genius-g21 Iar in ceea ce priveste increderea, este de incredere. Si pana laurma platesti la livrare iar legea spune ca poti returna produsul daca te razgandesti cumparnadu-l online in 10 zile (unii merg si pana la 30 de zile).

Cel mai de incredere binenteles accesta: http://bit.ly/boxe-genius-21-gw dar platesti in plus. Problema de incredere poate aparea doar pe partea de garantie, insa nici eMAG nu ofera garantia lor, ci garantia distribuitorului principal, adica a importatorului mai exact, care este acelasi de regula pentru toate magazinele online.