| cl a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un bilet de avion de pe net... dar nu am card de credit.
Pot folosi un card de-al unui prieten? Conteaza numele cui este trecut la plata?
Am nevoie de un raspuns cat mai urgent va rog

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Poti folosi orice alt card, de fapt atat timp cat este platit nu are importanta cine o face, sau poti face rezervarea si in 24 ore trebuie sa platesti biletul la banca. pastrezi confirmare care iti este trimisa prin mail si gata. la aeroport se da dor numele nu trebuie sa ai neaprat confirmarea sau biletul.

4 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Da poate sa iti cumpere oricine. Doar sa ai numarul de referinta al biletului. Si sa incerci sa nu iti iei la companie low cost, ca au niste reguli tare imputite. Si daca totusi iti cumperi low cost, printeaza biletul, sa o ai cu tine, cacai am inteles ca cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu conteaza numele celui care plateste.
La pasageri sa scrii numele tau si totul este okhappy
Mi e seful meu imi prenoteaza biletul la avion...adica el platestehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prietenul tau stie? ca nu conteaza cata vreme platesti.

| cl explică:

@Tepes. Normal...doar eu il alimentez happy
multumesc tuturor pentru raspunsuri happy