| gatita a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un costum de baie mai traznit asalaughing) sau animal printlaughing dar nu gasesc in magazine...si am cautat si pe net...ma puteti ajuta trimitandu-mi site-uri cu costume de baiebig grinbig grin:

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe www.quelle.ro ai încercat?
Pa, pa.

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Am vazut in New Yorker un costum de baie amnimal print. Era f dragut, in jur de 80 lei

| andradat a răspuns:

Incearca pe www.mycloset.ro :)

| alinutza4a a răspuns:

Te-ai dus si la accesorize? pentru ca acolo iti garantez ca gasesti asa ceva, iar preturile sunt ok. bafta:*

Răspuns utilizator avertizat