| TomaLorin a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un sistem pentru pc si as vrea sa stiu unul puternic pana in suma de 300lei, funda!

Răspuns Câştigător
| Vancea28 a răspuns:

Parerea mea e sa te uiti dupa un Genius cu incinte din lemn...eu am asemenea sistem de vreo 4 ani si sunt foarte multumit de el!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la 300 de lei iti vand eu placa mea video daca vrei happy hmm glumesc, nu ai ce sa cumperi cu 300 de lei, o sa gasesti cel mai praf calculator, intra pe eMAG si fa-ti o idee un desktop pc calumea (spre normal, adevar ) e in jur de 10 15 milioane

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu latrii aiurea? Ala nu vrea calculator, vrea sistem, adica un amplificator prin care sa scoată semnal audio, genius i a zis bine colegul.