| MariusSYK a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un sistem genius sw-v2.1 si as vrea sa stiu daca are sonorizarea buna, iar basul mai puternic si clar.Raspunsul folositor primeste funda!

7 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Daca vrei bass, cumpara ceva de la Logitech: un Z313: http://bit.ly/II6biu
Sau Z323, daca mai plusezi putin.

| MariusSYK explică (pentru IulianP):

Pai si z313 si z323 sunt mai slabute, sw-v2.1 are 36 w rms

| IulianP a răspuns (pentru MariusSYK):

Nu te uita la puterea RMS. Eu am un sistem x-530 de la Logitech care are un bass bun.
Logitech sunt recunoscuti pentru bass-ul destul de bun, care il au chiar si pe sisteme low-end.
In banii astia, sunt best-buy.

| MariusSYK explică (pentru IulianP):

Ok

| MariusSYK explică (pentru IulianP):

Auzi, la x-530 imi trebuie o placa de sunet cu mai multe intrari?

| IulianP a răspuns (pentru MariusSYK):

Poate vroiai sa spui mai multe iesiri.
Da, iti va trebui o placa de sunet 5.1; incorporata in placa de baza sau dedicata.

| MariusSYK explică (pentru IulianP):

Poti sa imi lasi id tau sa mai te intreb ceva? sau daca nu adauga u marius_unicu95