| Kuga a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont pe site-ul H&M dar cand dau pe "CREATI-VA CONT" apare Abonare la newsletter si imi cere e-mail-ul etc. Asta inseamna ca imi face si cont, nu? Nu sunt sigur si de aceea...

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Uite, cand dai pe acel buton "Login" sau Autentificare iti arata mai jos putin in acea fereastra micuta Creeaza un cont, dupa cand ai dat pe el trebuie sa pui un e-mail (valid) si o parola(pe care sa nu o uiti), ce iti arata acolo cu newsletter-ul nu e neaparat, poti sa bifezi(daca vrei sa primesti noutati de la H&M) sau poti sa lasi asa. Dupa ce ai terminat dai pe butonul creaza cont, si gata. S-ar putea sa iti dea ceva email de verificare pe adresa introdusa, daca nu merge contul sa intri pe adresa pe care ai pus-o acolo si sa intri pe acel email de verificare si sa accesezi linkul pentru a activa contul. Succes!

P.S: Imi dai o funda te rog ca ma dor degetele cat am scris ))=

5 răspunsuri:
| cosminvizitiu a răspuns:

Asta inseaman ca daca pui emailul tau acolo, Cei de la H&M iti vor trimite foarte multe reclame, reduceri, recomandari, lucruri noi pe adresa de email. Cu placere!

| costinsilviu89 a răspuns:

Dacă bifezi căsuța de abonare, înseamnă că vei primi pe mail, articole cu noutăți din magazin, daca nu te interesează, nu bifa și mergi mai departe. Oricum o dai, nu îți ia bani sau nu știu ce d-zeu.

| Kuga explică (pentru denisTiky):

Am facut cum ai zis dar cand termin si dau sa creez contul nu se intampla nimic...cred ca au probleme aia cu site-ul.

| denisTiky a răspuns (pentru Kuga):

Poti sa contactezi supportul de la H&M ori poti sa incerci sa iti faci cont de pe un alt dispozitiv

| Kuga explică (pentru denisTiky):

Se pare ca au avut probleme cu site-ul, am reusit astazi happy