| Bionicle a întrebat:

Voi aveti vreo idee ce este acest newsletter, abonare la newsletter? De care arata unele site-uri.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica un fel de abonament la site-ul respectiv. Sa te anunte pe e-mail ce noutati apar pe acel site.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Prin newsletter primesti cele mai nou stiri despre site-ul respectiv.

| WaterDrop a răspuns:

Iti vor trimite pe mail de cate ori apare ceva nou pe acel site.Este un fel de spam la care te supui de buna voie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

News-stiri,letter-scrisoare.
Newsletter-urile sunt mesaje (primite prin e-mail) care fac reclama/promotie la an unite produse sau servicii comerciale.
Abonarea la asfel de newslere este complet gratuita iar dezabonarea trebuie sa se poata efectua printr-un singur click.