| DeEa_8788 a întrebat:

Vreau sa-mi i-au un telefon si nu stiu care sa mi-l i-au. As vrea unul bun si care sa nu e strice repede. Va rog Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc pe touch se strica repede nu stiu de ce dar al meu s-a stricat dupa un an jumate un telefon bun este Sony Ericsson T630 sau Nokia 5000 mai simplu un telefon comun sau mai sofisticat Samsung U600 pe care il am eu acum e pe sina e bun si mai performant.

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Cumpără'ţi un Samsung cOrby.;;)
Dacă nu vrei, îţi recomand Samsung S5230 La fleur: http://www.mobilewhack.com/......ermany.jpg sau Samsung Diva: http://telefonultau.eu/products/Samsung-S7070-Diva-La-Fleur-Edition.html (există şi pe alb).

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, cam ce-ai putea sa faci cu el incat sa se strice repede? Daca o sa-l butonezi intr-o disperare numai ca sa vada toata lumea ce telefon ai tu, normal ca se strica. Mai bine ia-ti o telecomanda, ca e mult mai rezistenta decat telefonul. Plus ca, daca o tii ca lumea in mana, nici nu se prinde lumea ce butonezi tu. Asta, daca intereseaza pe cineva.

| ZeDe a răspuns:

Depind de buzunar

ieftin: Samsung Corby
mediu:HTC Desire
bun:iphone 3 sau 4
acum mai uitate si tu ca eu am pus cele pe care le stiu super bune deoarece le am pe astea...si zic ca sunt bune pentru. vremurile astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| dany_7639 a răspuns:

Salut! orice telefon este in felul lui bun doar ca trebuie sa ai grija de el.Al meu are 7 ani si are cateva zgarieturi.

| ionut1234 a răspuns:

Un iphon 4 ar fi foarte bun deoarece sunt foarte bune

| DeEa_8788 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri happy... ma mai gandesc... oricum multumesc mult:*:*:*