| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu ecran touchscreem ...si nu stiu de care... vreau niste modele bune care sa nu se strice repede si sa tina incarat. as vrea sa nu fie patratos. sa fie mai rotung. FUNDA PT CEL MAI BUN! SI VOT!

4 răspunsuri:
| ALLYALLY22 a răspuns:

Cele mai bune sunt patroase si ieftine Sony Ericsson xperia 10 ala e cu touchscreem ca cam micut da si eu il am si e rezistent are blit daca vrei sa faci noaptea poza... are camera de 5, 0mb si poti filma pana la 1 ora si 13 min si poti pune peste 10000 de poze evident fara vidio sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai eu itirecomand LG GS290. Am avut si eu si este foarte bun, are multe aplicatii si te inveti repede cu el! http://www.compari.ro/......lerie.html

| dra1 a răspuns:

Iti sun eu iphone 4 s.