| byby_7642 a întrebat:

Vreau sa scot o poza gen tablou se poate scoate atat de mare? va rog sa imi spuneti unde si cat ar costa? si o rama pentru ea si pretul mersi:8

5 răspunsuri:
| Halloween a răspuns:

O poza este cam 10 (poate mai mult, poate) iar o rama de la 20 lei, s-ar putea sa te ajunga si 40-50 lei.

| Doar1îngeR a răspuns:

Depinde de rezolutie. Daca are rezolutia destul de mare se poate scoate in format mare. Daca nu poza va fi in ceata.
De scos te va costa cam 8-10 lei iar rama depinde de unde o iei, materialul, calitatea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printuri pe PANZA de PICTURA, cea mai mare rezolutie din Romania: 2400dpi, panza montata pe sasiu din lemn de brad, gata de pus pe perete, detalii pe www.printech-design.ro, sau PICTURA ORIGINALA ulei / panza, detalii pe www.photo-gallery.ro - Iulian VULCAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PICTURA la COMANDA, orice tema, orice format. Detalii pe www.photo-gallery.ro - Pictor Iulian VULCAN

| mcandr3y a răspuns:

In jur de 5 lei... la un centru specializat...