| Andra2222 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se procedeaza cu plata la site-ul Newlook, se plateste cu cardul sau?!

1 răspuns:
| denisa123456 a răspuns:

Da se plateste cu cardul in afara tari cand iti faci comanda se plateste de obicei cu cardul faci comanda iti trag banii si dupa astepti cam riscant nu, si eu as vrea sa imi fac comanda de pe newlook sau de pe boohoo.com dar e cam riscant nu stiu ce sa zic.si daca folosesti google chrometrebuie sa iti traduca pagina si acolo vezi ce si cum.bafta