| imsoweird a întrebat:

Vreau sa vand niste papuci pe Okazii si nu stiu cum sa procedez. Mai intai imi fac cont dupa care pun imaginile? Dar nu inteleg lucrul cu posta. Daca trimit unei persoane care este in alt judet, el nu poate intra in posesia papucilor decat daca da banii la posta, iar apoi imi revin mie? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Da, nu poate ridica pachetul pana nu da banii dar ai grija cui vinzi ca sunt "destepti" (tzepari) care te pun sa il trimiti si nu il mai ridica de la posta si trebuie sa platest transportul dus-intors aprox 20 lei...

1 răspuns:
| imsoweird explică:

Multumesc frumos