| Fluture a întrebat:

Vreau sa-mi vand hainele pe Okazii si sa le trimit prin posta romana. Cum ajung banii clientilor la mine? De unde trebuie sa ii scot? Trebuie sa-mi fac un cont in banca unde sa se livreze banii?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Trimiti cu plata ramburswinking 12 lei la primul kilogram, 1.5 pentru 1kg in plus happy
banii ii ridici de la posta happy banii iti ajung cam in 6 zile happy de cand trimiti

2 răspunsuri:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Posta Romana e mai ieftine. Daca alegi Posta Romana, ceri plata ramburs, adica postasul ii da coletul omului, doar daca omul ii da banii. Dupa asta, banii ajung de la postas la tine. Sau, mai simplu si rapid prin curier, dar e si mai scump.

| Andrei22m a răspuns:

Posta romana ar enevoie de multa rabdare. Ai si optiunea cu curierul nu doar cu posta romana. Si din cate stiu pe Okazii are implementata si plata cu cardul si banii ajung in contul tau bancar. Nu stiu insa cat de deschisi sunt userii la asa ceva caci majoritatea prefera posta happy