| withoutmoney a întrebat:

Vreau si eu modele coliere barbatesti sau unisex ce merg bine la tricouri/camasi cu anchior(mai finute, simpel). va rog nu raspundeti aiurea doar pentru funda. dau funda celei/lui mai bine inspirat.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Mai bine iti faci tu unu am 5 idei
1.te duci la galeriile creativ daca nu sti ce e aia intra pe google si cauta
2.iei o sfoara subtire si pui o margeluta cu un scorpion sau poti lua de la un brelog
3.iti intrebi prieteni
4.iei 2 sfori subtiri si incepi si tu sa le inozi
5.iei doua scoici cu un craniu din plastic le faci gauri si le pui pe ata. funda?

| adywow a răspuns:

Eu am gasit asta....Par rezonabile o sa-mi iau zilele astea unu http://www.bijuterii24.ro/......0-1-4.html

| withoutmoney explică:

Nu vreau chestii atat de ieftine.merci oricum