| Eu_5774 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar online dar nu stiu exact cum e, adica ce trebuie sa fac? care site e de incredere si cum procedez pe acela?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde si ce vrei sa cumperi

| RB26DETT a răspuns:

Pe emag.ro ai foarte multe categorii, electrocanice filme jocuri componente pc si multe multe altele.
pur si simplu iti faci cont, scrii adresa ta nr de telefon etc... apoi te duci la produsul ce vrei sa il cumperi si il adaugi in cos, vezi la cosul meu ce ai pe acolo si dai sa trimita comanda, iti va aparea metoda de plata, cel mai bine este ramburs adica platesti cand ajunge curierul la tine acasawinking daca vei cumpara sub 100 de lei vei plati curierul.

| djfreesh a răspuns:

Www.emag.ro e cel mai bun site, cel mai serios si www.evomag.ro!