| bernaaaaa a întrebat:

Vreau si eu un aparat foto digital ieftin frumos si foarte bun dar pretul sa fie 300 de ron sau maxim 350 ron dar sa fie unul bun bun si daca gasiti vreunul potrivit mie, sa-mi spuneti si de unde sa o cumpar si trebuie un magazin din constanta dar spuneti-mi fix unde e magazinul ca sa ma duc sa il cumpar deci, ce imi recomandati? dau fundite

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Eu a-m sony cibershoot, și l-am luat acum doi ani de la flanco cu 3 mli jumate (bani vechi 3 milioane 500), dar face poze minunate, mai ales că i-am cumpărat și un card de 2 gb.

| cristi202 a răspuns:

Intra pe www.okazii.ro, si gasesti acolo tot ce vrei

| mihaa a răspuns:

Eu am benqu, e f bun si eftin 300 roni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikon coolpix de 10 mp 250 impecabil, 0764437917.

| www.ditoate.ro a răspuns:

Incearca aparatele de la kodak sunt ieftine si au traditie in ceea ce priveste tehnica foto.