| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat foto (pret maxim 350lei). Ce imi recomandati?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Iti recomand firma Nikon: http://www.emag.ro/......-pVMA751E1

| MoneyMoney a răspuns:

Fuga la Real au acolo Cannon 10 megapixeli cu acumulator, husa si card de memorie 1 GB la numai 269 lei oferta de Sarbatori

| Innovation a răspuns:

Eu mi-am cumparat acum putin timp un aparat de fotografiat Kodak C122 de la Flanco.Nu am avut nici o problema cu el si face poze frumoase si filmeaza dar nu stiu cum se activeaza sunetul dar tu te poti interesa.Nu mai tin sigur minte pretul dar stiu ca costa in jur de 250 de lei.

| ριтιq a răspuns:

Samsung ES9 - mi l-am cumparat acum 2 luni din DOMO (250 lei) are 12 megapixeli; 4x zoom si face niste poze extraordinare. imi dai funta?

| nimenisinimik a răspuns:

Du-te la flanco si uita-te dupa un aparat numit Fujifilm, e bun eu acum l-am luat si face poze clare, e fix 350 lei are multe optiuni, 14 megapixeli