| PeekABoo a întrebat:

XP Saluuut! Cine ştie magazine online româneşti cu produse "kawaii"? Caut de mult şi nu găsesc nimic.; Q; Orice fel de produse! Accesori,haine, pixuri...tot felul de nebunii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat dar nu am gasit nimic.Imi spui si mie cine e personajul din poza ta de profil? big grin Te rog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc oricum că ai căutat! Şi în legătură cu fotografia mea de profil, nu cred că e un personaj anume, am găsit-o pe net.