| PlayTheGame a întrebat:

Ziceti-mi si mie magazine si mai precis unde sunt din bucuresti cu haine hip-hop style nu vreau site sa le comand eu sa imi vina prin curier vreau sa ma duc eu si sa le probez etc multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| PlayTheGame explică:

Frate nu vreau online vreau sa ma duc eu in magazin sa probez etc sa vad cu ochii mei ca asa am mai comandat si ziceau 100% bumbac si cand colo erau niste prostii aveau vreo 40 % si restul poliester asa ca m-am invatat minte

| Patricia891 a răspuns:

Pai te poti duce in mall la magazinul NEW YORKER nu stiu daca in Bucuresti este dar la noi in arad in atrium center este. sper ca ti-am fost de foloswinking

| PlayTheGame explică (pentru Patricia891):

Am fost in mall la magazinul new yorker dar au niste haine sa spunem nu pe placul meu dar mersi oricum de sfat